Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd firmy Elektra w zestawie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem i akcesoriami do montażu. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Rozwiązanie zda egzamin w momencie, kiedy wracamy do mieszkania o różnych porach i pragniemy sobie bez względu na nastawy programatora 7 dniowego zapewnić komfortową temperaturę. Zestaw ten jest także najlepszym pomysłem do podgrzewania wnętrz domów letniskowych, w których dzięki zdalnemu programowaniu można włączyć instalację przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siateczka – ułatwia układanie oraz zabezpiecza przed przemieszczaniem się maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju wprost pod płytkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do ogrzewania zasadniczego, oraz do pracy okresowej zapewniając efektywne nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny ekran z prostym menu to łatwość włączania i obsługi,

– panel WiFi – pozwala zdalnie sterować i prościej nastwić programator tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można przeprowadzić przez dowolne łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzewcza oferowana jest w nawoju o wymiarze 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można docinać w celu dopasowania do dowolnego rozkładu podłogi. Szczegółowe wiadomości dotyczące układania maty i programatora wystarczy odszukać w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zawartość zestawu:

– mata grzewcza Elektra z rodzaju MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– regulator z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy sensor temperatury podłogi,

– rury peszel łączące matę z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.