Kaloryfer T19 na moduł internetowy

Grzejnik z konwektorem elektryczny T19 to innowacyjna seria wielozadaniowych kaloryferów na prąd z opcją bezprzewodowego regulowania przez internet. Udostępniona na smartfony apka pozwala na ustawianie zmian temperatur w okresie 7-dniowym. Grzejniki z tej kolekcji produkowane są z elementami grzewczymi niskotemperaturowymi o mocy 1000, 1500 i 2000W, dzięki temu można dostosować właściwy kaloryfer do wielkości miejsca i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Regulacja umożliwia nastawienie wydajności grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym kaloryfer nie zawsze potrzebuje działać na granicznej wydajności grzejnej.Grzejniki T19 mają odporność IP24, zatem można je bezpiecznie używać w łazience i kuchni. Grzejniki elektryczne z tej serii wykonane są z tłoczonej blachy ze stali powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem odpornym na duże temperatury. Programowalny termostat posiada sensor uchylenia okna, który odłączy grzejnik automatycznie, gdy wietrzymy pomieszczenie. W komplecie z grzejnikiem jest zestaw uchwytów na ścianie oraz wsporniki do postawienia kaloryfera.

Najważniejsze informacje:

1. Elektroniczny termostat z programowaniem siedmiodniowym i funkcją bezprzewodowego regulowania przez wi-fi za pośrednictwem darmowej aplikacji Tuya Smart.

2. Antykorozyjna obudowa wyprodukowana w klasie szczelności IP24 umożliwiająca instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Automatyczny odłącznik bezpieczeństwa zabezpieczający przed nadmiernym nagrzaniem.

4. Instalacja na nóżkach lub ścienne.

5. Wbudowany sensor uchylonego okna.

6. Podłączenie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m z wtyczką.

Zabezpieczenie producenta 2 lata na kaloryfer, 5 lat na element grzejny.